• Oslava Dňa matiek

Galéria fotiek a videí, ktoré nahrali rodičia.

nedeľu, 12. mája 2024, sa v sále nášho kultúrneho domu konala oslava a matiek. Spoločne sme oslávili tento krásny sviatok. Sála bola plná mamičiek, babičiek, rodičov..... a na javisku sa vystriedali deti z hudobnej školy ADIA, našej materskej školy, základnej školy a samozrejme nechýbali ani naši folklóristi.

Uvili spolu krásnu kyticu piesní, básní, tancov a určite potešili všetky láskavé srdiečka.

V dňoch 20. 05. /pondelok/ - 24. 05. 2024 /piatok/ uskutočnia žiaci našej školy ZBER PAPIERA. O spoluprácu prosíme všetkých spoluobčanov. Papier treba triediť - kartóny dávajte zvlášť. Ak ho pobalíte, môžete ho odovzdať žiakom, ktorí ho budú priebežne zbierať v celej obci, alebo ho dovezte do kontajnera, ktorý bude pri materskej škole.

Dovtedy môžete papier kedykoľvek odkladať v areáli MŠ pod školskou jedálňou. Prosím Vás, ukladajte ho pod strechu a dodržujte poriadok. Kartón oddeľte, ten budeme nakladať ako posledný. Ďakujem.

Veríme, že aj v tomto roku sa všetci pridáte k snahe našich detí o správne zaobchádzanie s druhotnými surovinami.