• Reprezentácia školy

iBobor – medzinárodná informatická súťaž

Naši žiaci sa každoročne usilovne pripravujú a aj tento rok sa zúčastnili takmer všetci. Z 28 zapojených sme mali 16 úspešných riešiteľov, ktorí získali dostatočný počet bodov. Pochvalu si zaslúžia všetci - snažili sa a určite bola súťaž pre nich výzvou, ktorú zdolali.
          Polícia očami detí Naša obľúbená téma prenesená na papier :-) Deti vedia, že je to náročná, dôležitá, potrebná a zaujímavá práca. Práce boli zverejnené na stránkach PZ TN.

Školské súťaže

Zber papiera

V júnovom zbere sme nazbierali 2576 kg papiera a celkovo sa nám v tomto školskom roku podarilo nazbierať 6320 kg. Veríme, že všetci budú naďalej separovať túto dôležitú surovinu a pomôžu tým chrániť našu prírodu. V jeseni znovu spolu naplníme kontajner :-)

Zber papiera - výsledky - 2021/22

Najlepší zberači:

1. Denis a Nina Zemanovičovci - 1613 kg

2. Damián Staňo - 399 kg

3. Tobias Letko - 395 kg

Knihomoľ

V rámci školského súťažno - čitateľského projektu "Knihomoľ" sa 28.6. 2022 uskutočnilo 2. kolo tejto súťaže. Deti sa sa snažili aj počas 2. polroka veľa čítať. Najlepší čitatelia prečítali aj 20 kníh.

Naši víťazi:

1. ročník: 1. miesto: Miško Pavlovič

2. miesto: Timko Puna

3. miesto: Denisko Koprivňanský

2. ročník: 1. miesto: Eliška Punová

2. miesto: Zuzka Gombošová

3. miesto: Emka Mozníková

3. ročník: 1. miesto: Saška Hudáková

2. miesto: Adamko Vlk

3. miesto: Ninka Zemanovičová

4. ročník: 1. miesto: Maťko Puna a Maťko Masár

2. miesto: Adamko Oncirk

3. miesto: Kajka Švecová

Zima a zimné sviatky Na hodinách informatiky a počas ŠKD deti tvorili obrázky. Víťaza sme ešte nevybrali, lebo niektoré deti nestihli z dôvodu neprítomnosti v škole svoje obrázky dokončiť.